• -

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIECI „EURO W BIEŻANOWIE”

Category : Aktualności

W dniu 19 września 2012 r. w Dniu Piłkarza miał miejsce finał turnieju piłki nożnej „EURO w Bieżanowie”. Turniej piłkarski bieżanowskich dzieci zorganizował  Zarząd Klubu Sportowego BIEŻANOWIANKA. Młodych piłkarzy podzielono na dwie kategorie wiekowe: 7-9 lat i 10-12 lat. W finale wzięli udział uczniowie z następujących szkół: SP 111, SP 124 i SP 157.

W kategorii klas młodszych końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce SP 124

II miejsce SP 157

III miejsce SP 111

 Naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Bochenek, Grzegorz Mróz, Jakub Grochal, Kasper Burkat, Igor Styś, Kacper Podsiadło, Patryk Jędrzejczyk, Kajetan Szot, Oliwia Dąbrowska, Filip Gastoł, Adrian Wincencik, Kacper Chachlowski. Nie zabrakło wiernych kibiców, byli nimi  uczniowie klas trzecich, mamusie, babcie i dziadkowie. Na cenne uwagi młodzi piłkarze mogli liczyć od dziadka i taty Oliwki, za co im bardzo dziękuję. Do szkoły przynieśliśmy puchar, piłkę nożną i 12 złotych medali!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


  • -

AKCJA „OCHRONA ŚRODOWISKA – SPORTOWCOM BLISKA” – WRZESIEŃ 2012

Category : Bez kategorii

CHARAKTERYSTYKA I CELE

OCHRONA ŚRODOWISKA – SPORTOWCOM BLISKA”

 CEL

Celem imprezy jest promocja ochrony środowiska i sportu wśród mieszkańców naszego kraju ze szczególnych naciskiem na dzieci i młodzież.

REALIZACJA

  • imprezy sportowo–rekreacyjno–kulturalne z udziałem wybitnych sportowców i artystów wszystkich kategorii wiekowych
  • zbiórka określonych surowców wtórnych, za które uczestnicy otrzymywać będą między innymi rośliny, sprzęt sportowy (do każdej imprezy będą publikowane odrębne zasady                                                                                                        Dyrekcja

  • -

PROJEKT POKL

Category : Bez kategorii

Od 1 września 2012r. Szkoła Podstawowa Nr 124 w Krakowie im. Marii Skłodowskiej – Curie bierze udział w projekcie POKL  „INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA W KLASACH I -III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ MIEJSKA KRAKÓW”

                                                                                                                        Dyrekcja


Archiwa