• -

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Category : Bez kategorii

Dyrekcja Szkoły informuje, że uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego w tym roku przebiegają w następujący sposób:
– w czwartek 22 czerwca 2017 r. uczniowie klas 0 – 3 przychodzą do Szkoły na godzinę 8.00 i mają spotkania z Wychowawcami, następnie w sali gimnastycznej o godzinie 9.15 jest uroczyste zakończenie roku szkolnego a po nim uczniowie pod opieką Wychowawców przechodzą do budynku przy ulicy Sucharskiego/ klasa 3a i 3c przechodzi po obiedzie pod opieką Wychowawców./ Obowiązuje strój galowy.
– Uczniowie klas 4 -6 przychodzą do Szkoły na zakończenie roku szkolnego na godzinę 10.15 i po uroczystościach wracają do domu. Obowiązuje strój galowy.
W czwartek funkcjonuje świetlica szkolna
w godzinach od 6.30 – 17.00
– w piątek w dniu 23 czerwca 2017 odbędzie się Msza św.
w parafialnym kościele dla uczniów klas 0 6 i po niej / ok.godziny 9.15/ uczniowie przechodzą po świadectwa promocyjne w strojach galowych do swoich sal lekcyjnych  przy ulicy Sucharskiego i Weigla.

                                                                                                                      Dyrekcja


  • -

WYNIKI KONKURSU „ZUCH ” – edycja semestralna

Category : Konkursy

Centrum Edukacji Szkolnej zaprosiło uczniów z naszej szkoły do udziału w kolejnej już edycji ogólnopolskiego  konkursu „Zuch ”, który odbył się w dniach 2 – 3 marca 2017 roku.

W konkursie „Zuch ”, w którym pytania dotyczyły edukacji polonistycznej, społeczno- przyrodniczej i matematycznej wzięło udział : 5 uczniów z klasy I a , 10 uczniów z klasy II a , 6 uczniów z klasy II b ,6 uczniów z klasy III a, 3 uczniów z klasy III b i 4 uczniów z klasy III c.

W konkursie „Zuch ” z języka angielskiego ,w którym testy konkursowe sprawdzały znajomość słownictwa oraz podstawowe zwroty uczestniczyło :

5 uczniów z klasy I a,

3 uczniów z klasy II a,

1 uczeń z klasy II b,

2 uczniów z klasy III a,

1 uczeń z klasy III b,

2 uczniów z klasy III c.

Wśród laureatów konkursu „Zuch ”znaleźli się także uczniowie z naszej szkoły zdobywając następujące lokaty w skali całego kraju :

Daria B. z kl. I a zdobyła 188 punktów na 210 możliwych , uzyskała więc VIII miejsce w rankingu ogólnopolskim,

Michał J. z kl. I a zdobył 177 punktów na 210 możliwych , uzyskał więc XII miejsce w rankingu ogólonpolskim,

Oskar W. z kl. II b zdobył 185 punktów na 210 mozliwych , uzyskał więc IX miejsce w skali kraju.

Pozostali uczestnicy zdobyli dyplomy uznania.

Wśród uczestników konkursu „Zuch ” z języka angielskiego nie było laureatów, wszyscy startujący uczniowie otrzymali dyplomy uznania.

Pragnę serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzyć wiele satysfakcji z rozwiązywania zadań w takich konkursach oraz ze zdobytych nagród i dyplomów.

Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 21 czerwca 2017 roku podczas apelu wychowawczego . Nagrody dla laureatów  zostaną zakupione i wręczone przez przedstawicieli Rady Rodziców .

                                                                   Szkolny koordynator : Jadwiga Puto


  • -

INFORMACJA – PODRĘCZNIKI

Category : Bez kategorii

Dyrekcja Szkoły informuje, że w roku szkolnym 2017/2018, uczniowie klas 1-6 otrzymują bezpłatne podręczniki z programu rządowego.

Danuta Osuch


  • -

DZIEŃ DZIECKA KLAS 0-III

Category : Aktualności

1.06.2017 – swoje święto obchodziły również dzieci z klas 0-3. Uczniowie w tym dniu mieli wiele atrakcji, oprócz drobnych słodkich upominków w salach wszyscy uczniowie wyszli na plac szkolny aby w sportowym stylu uczcić swoje święto. Dzieci skakały na piłkach, brały udział w wyścigach, był tor przeszkód, chusta animacyjna oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Ten dzień był zupełnie inny od wszystkich i żadnemu dziecku uśmiech z twarzy nie schodził.

Magdalena Broniak


  • -

DZIEŃ MAMY W GRUPIE „0”

Category : Aktualności

29.05.2017 w Grupie „0” Swoje święto mieli rodzice. Pociechy z wielkim zaangażowaniem wyrecytowały wiersze dla swoich rodziców oraz pięknie zaśpiewały piosenki. Dzieciaki wręczyły rodzicom także własnoręcznie zrobione upominki:)

Magdalena Broniak


  • -

GRUPY „0” NA WYCIECZCE W GRUSZOWIE

Category : Aktualności

25.05.2017 dzieci z grupy „0” były na wycieczce w Gruszowie. Uczniowie poznawali życie zwierząt domowych i zagrodowych, mogły je pogłaskać, dwójka szczęśliwców nawet doiła koza. Dzieciaki wyrabiały same ciasto na bułeczki, które później zjadały. Największa atrakcją była przejażdżka wozem, na koniec wycieczki Pani Gospodyni poczęstowała nas pysznymi naleśnikami. Aż żal było stamtąd wyjeżdżać.

Magdalena Broniak


Archiwa