• -

„KRÓLESTWO ZAKRĘCONEGO CZASU, CZYLI BAJKA O MĄDRYCH DZIECIACH”

Category : Aktualności

Udział klas 1 – 3 w spektaklu profilaktycznym „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”. Spektakl opowiadał historię Adasia, który za pomocą czarów poznaje prawidłowe sposoby zachowania w sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z młodych widzów. Uczniowie poznali również zagrożenia czyhające na dzieci tj. hejt, nieprawdziwe treści, ośmieszanie i poniżanie innych, umawianie się przez Internet z nieznajomymi, umieszczanie danych wrażliwych na portalach społecznościowych.

Autor : mgr Barbara Pacura


  • -

KONKURS PLASTYCZNY „RZECZ O KOTACH”

Category : Konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego zaprosił  uczniów szkół podstawowych klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Kota pt. „Rzecz o kotach”.

Uczniowie z naszej szkoły wykonali piękne prace, które zyskały uznanie w oczach jury. Spośród 352 prac jury przyznało nagrodę dla Julii M. uczennicy klasy 3a oraz trzy wyróżnienia dla Nikoli D. i Tymona K. z klasy 3a oraz dla Janusza G. ucznia z klasy 2 b. Uczniowie zostali zaproszeni na rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Renata Tylek-Bebej


  • -

„CYBERPRZEMOC”

Category : Aktualności

Klasa 1 a na spotkaniu z przedstawicielami Straży Miejskiej, które odbywało się  pod hasłem „Cyberprzemoc” .  Pułapki czyhają na dzieci nie tylko na ulicy, ale też w sieci. Uczniowie poznali zasady umożliwiające bezpieczne korzystanie z Internetu.

autor : mgr Barbara Pacura


  • -

KWIETNIOWE WARSZTATY TEATRALNE KLASY 1 A

Category : Aktualności

Fotorelacja : mgr Barbara Pacura


  • -

  • -

SPOTKANIE Z AFRYKĄ

Category : Aktualności

Uczniowie klasy 3 a mieli przyjemność gościć na zajęciach dziadków swojego kolegi Tadzia, którzy są podróżnikami i od lat przemierzają Afrykę. Swoją pasją zarażają dzieci pokazując im piękno dzikiej przyrody, zwyczaje ludzi zamieszkujących ten kontynent. Wszyscy z zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści, zwłaszcza, że czytaliśmy lekturę „Afryka Kazika”, oglądaliśmy zdjęcia oraz przedmioty, które dziadkowie Tadzia przywieźli ze swoich licznych podróży. To była wspaniała lekcja o Afryce. Dziękujemy 💚🩷🧡

Renata Tylek-Bebej


  • -

KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA PODOPIECZNYCH MIEJSKIEGO CENTRUM OPIEKI W KRAKOWIE

Category : Aktualności

Już kolejny raz uczniowie klasy 3a oraz dzieci z klas 1-3 uczęszczające na świetlicę przygotowały piękne kartki świąteczne dla osób starszych przebywających na oddziałach MCO przy ul. Wielickiej. 

Podziękowania za wielkie serce❤️ zaangażowanie dla dzieci i pań ze świetlicy. 

Koordynator akcji: Renata Tylek-Bebej


Archiwa