• -

BAL KARNAWAŁOWY

Category : Aktualności

22 lutego 2017 roku klasy 0-3 naszej szkoły uczestniczyły w niecodziennej imprezie, jaką był Bal Karnawałowy. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej, ozdobionej    kolorowymi balonami.
Wszystkie dzieci powitał pan Bogdana Myśliwiec, a piękne stroje księżniczek, Batmanów, czarownic, zwierzątek, sportowców zachwycały rodziców i nauczycieli. Podczas balu dzieci wzięły udział w konkursach m.in.: tańcu na gazecie, z jabłkiem oraz wspólnych tańcach przy znanych przebojach muzycznych. Każdy uczestnik za zaangażowanie otrzymał nagrodę w postaci słodyczy, a na zakończenie balu wszystkie dzieci zostały poczęstowane cukierkami, gumami oraz naklejkami.
Zabawa bardzo się udała, czego potwierdzeniem była radość na twarzach naszych dzieci i miłe słowa uznania.

Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Rodziców, która wsparła nas kwotą 200 zł. Kwotę tę rozdzieliłam na wszystkich uczestników, by w ten sposób każda klasa otrzymała na ręce skarbników dofinansowanie potrzeb. Słowa podziękowania kieruję również do Rodziców za przygotowanie wspaniałych strojów dla dzieci, Panu Bogdanowi za świetne zorganizowanie i przeprowadzenie zabawy, efekty specjalne i dekorację oraz wszystkim wychowawcom za opiekę i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!!!

Ewa Miłaszewska


Archiwa