• -

„W ŚWIECIE MAGII I CZAROWNIC…”

Category : Aktualności

Noc andrzejkowa to jedna z najbardziej magicznych nocy w roku. Wróżby zyskują niezwykle potężną moc, uchylają rąbka tajemnicy o przyszłości i w taki właśnie wieczór 30 listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Do uczniów klas drugich prosto z Łysej Góry przyleciały na miotle czarownice i magowie czyli dyrekcja szkoły, rodzice i wychowawczynie klas. Drugoklasiści poprzebierali się za księżniczki, mumie, diabełki, piratów, kościotrupy, piłkarzy, kowbojów, wiedźmy itd. Uczestnicy zabawy bawili się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przy dźwiękach skocznej muzyki o którą zadbał profesjonalny prowadzący pan Przemysław Kamiński, co ważne pan Przemek zrobił to bezpłatnie!!! Tego wieczoru dzieci mogły poszerzyć wiedzę na temat zwyczajów andrzejkowych, ponieważ nie zabrakło wróżb i przepowiedni. Drugoklasiści mogli się dowiedzieć kim zostaną, gdy będą dorośli, co ich czeka w najbliższym roku. Fantastyczną zabawę dopełnił bufet z poczęstunkiem przygotowanym przez nasze kochane mamusie.
Dzieciom towarzyszył uśmiech na twarzach i radość ze wspólnej zabawy. Andrzejki uczniów klasy II a i II b były pełne radości, swobody i niespodzianek. Stało się tak dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy zorganizowali w całości bal andrzejkowy.
W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować głównym organizatorkom zabawy Paniom Magdalenie Luty i Annie Śliwiak, bez Pań zaangażowaniu andrzejki nie byłyby takie udane!!!
Podziękowania kieruję również do:
Dyrekcji szkoły za udział w zabawie
Pani Marzeny Masier za napompowanie balonów helem
Pań Barbary Piotrowskiej-Styrny i Anny Śliwiak za wróżenie z kart i dat urodzenia
Pań Barbary Jońcy i Renaty Nawary za czuwanie nad bufetem i pomoc przy zabawie
Pani Magdaleny Dudy za dekorowanie sali
Panów Majchra i Kowalskiego za „wspinaczkę drabinową” i upiększenie sali gimnastycznej i korytarza
za sprzątanie po zabawie dziękuję Pani Frontczak, Pani Kurek, Panu Smoter oraz Pani Jadzi Pracuch.

W imieniu wychowawczyń klas drugich
Marta Biernat (tekst i zdjęcia)


Archiwa