• -

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS MŁODSZYCH

Category : Aktualności

5 lutego 2018 roku klasy 0-3 naszej szkoły brały udział w Balu Karnawałowym. Zabawa odbyła się na sali gimnastycznej, ozdobionej kolorowymi balonami, łańcuchami i malowanymi przez dzieci plakatami postaci z bajek.
Wszyscy uczestnicy zostali powitani przez animatorów zabaw Warsztaty sukcesu, którzy dbali o wspólną i dobrą zabawę z m.in. z chustą Klanza, skokami na planszy, w kole, w parach. Tego dnia nie zabrakło pięknych strojów księżniczek, Batmanów, czarownic, zwierzątek, sportowców, które zaskoczyły nauczycieli, rodziców oraz dzieci. O dobrą muzykę i efekty specjalne dbał Pan DJ Przemek. Każdy uczestnik balu za zaangażowanie oraz wspaniałe tańce otrzymał nagrodę w postaci słodyczy i naklejek oraz różnych zwierzątek wykonanych z balonów, a na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani cukierkami.
Zabawa bardzo się udała, czego potwierdzeniem była radość na twarzach naszych dzieci i miłe słowa uznania.

Serdecznie dziękuję Panu Przemkowi za darmową oprawę muzyczną oraz poświęcony czas. Słowa podziękowania kieruję również do Rodziców za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz wychowawcom za opiekę, pomoc w dekorowaniu sali i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!!!

Ewa Miłaszewska

foto: mgr Magdalena Broniak

mgr Katarzyna Ptak


Archiwa