• -

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU ONLINE DLA KLAS MŁODSZYCH: ,,EKSERYMENTUJ Z MARIĄ SKŁODOWSKĄ – CURIE”

Category : Konkursy

W OKRESIE NAUKI ZDALNEJ DLA KLAS I-III ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY SZKOLNY KONKURS NA FILMIK PREZENTUJĄCY DOWOLNY EKSERYMENT CHEMICZNY LUB PRAWO FIZYKI W ZWIĄZKU Z COROCZNIE CELEBROWANYM W NASZEJ SZKOLE W LISTOPADZIE ,,DNIEM PATRONKI SZKOŁY – MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE”.

KONKURS ODBYWAŁ SIĘ W TERMINIE : 17.11.2020 R. – 30.11.2020 R.

CIESZYŁ SIĘ SZEROKIM ZAINTERESOWANIEM WŚRÓD UCZNIÓW I ETAPU EDUKACYJNEGO.

NA PODANY ADRES E-MAILOWY SPŁYNĘŁO AŻ 39 PRAC KONKURSOWYCH.

JURY W SKŁADZIE: PRZEWODNICZĄCA: P.V-CE DYREKTOR SZKOŁY: AGNIESZKA ŁAPCZYŃSKA; WYCHOWAWCA ŚWIETLICY – P.EDYTA ZIELIŃSKA ORAZ BIBLIOTEKARZ SZKOŁY – P.ALEKSANDRA RĄPAŁA DOKONAŁO NIEMAL NIEMOŻLIWEGO – PRZYZNAJĄC UCZNIOM NAGRODY ZA I,II I III MIEJSCE NA POZIOMIE KLAS PIERWSZYCH, DRUGICH I TRZECICH, JAK RÓWNIEŻ: WYRÓŻNIENIA I, II I III STOPNIA NA POZIOMIE WYMIENIONYCH KLAS.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NASTĄPIŁO W DNIU 14.12.2020 R., A NAGRODY MOŻNA JUŻ BYŁO ODBIERAĆ OD CZWARTKU: 17.12.2020 R., JAKO PRELUDIUM PRZED PRZYJEMNOŚCIAMI NAJCZĘŚCIEJ CZEKAJĄCYMI NA DZIECI W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM.

DECENIAJĄC TRUD WŁOŻONY PRZEZ UCZNIÓW JAK I ICH RODZICÓW W PRZYGOTOWANIE FILMIKU KONKURSOWEGO, ORGANIZATORZY DOŁOŻYLI WSZELKICH STARAŃ, ABY KAŻDY UCZESTNIK ZOSTAŁ NAGRODZONY I OTRZYMAŁ PAMIĄTKOWY DYPLOM.

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA OD ORGANIZATORÓW NALEŻĄ SIĘ SZKOLNEJ RADZIE RODZICÓW, A ZWŁASZCZA P.PRZEWODNICZĄCEJ: P.AMELII SOCHA ZA ZAKUP WSPANIAŁYCH NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU, KTÓRZY ZAJĘLI I, II I III MIEJSCE NA POZIOMIE KLASY PIERWSZEJ, DRUGIEJ I TRZECIEJ.

DO SUKCESU KONKURSU PRZYCZYNIŁA SIĘ WSPÓŁPRACA BARDZO WIELU OSÓB, WŚRÓD KTÓRYCH NALEŻY WYMIENIĆ ZWŁASZCZA:

P.DYREKTORA SZKOŁY:BARTOSZA RUTKOWSKIEGO,P.V-CE DYREKTOR:AGNIESZKĘ ŁAPCZYŃSKĄ, P.EDYTĘ ZIELIŃSKĄ, P.ALEKSANDRĘ RĄPAŁĘ, P.JADWIGĘ PUTO, P.EWĘ MIŁASZEWSKĄ,P.MAGDALENĘ GAWIN, P.BRYGIDĘ GRELĘ, P.JOANNĘ – SEKRETARZA SZKOŁY,WSZYSTKICH WYCHOWAWCÓW KLAS I-III,  P.JADWIGĘ MADEJ, P.JADWIGĘ PRACUCH.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM DLA ORGANIZATORÓW KONKURSU, PODEJMOWANIE WSZELKICH DZIAŁAŃ NA RZECZ KONKURSU STANOWIŁO SAMĄ RADOŚĆ I PRZYJEMNOŚĆ I TYLKO NABRALI PRZY TYM OCHOTY NA KOLEJNE TAKIE INICJATYWY Z ICH STRONY 😀

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W IMIENIU ORGANIZATORÓW – MGR KATARZYNA PTAK


Archiwa