• -

RODZICE – START. PRZYGOTOWANIA DO WIELKIEGO FINAŁU AKCJI CHARYTATYWNEJ (JUBILEUSZ 140-LECIA SP NR 124 W KRAKOWIE)

Category : Aktualności

             W odpowiedzi na apel skierowany do Rodziców z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu Wielkiego Finału Akcji Charytatywnej – Rodzice z Rady Klasowej Rodziców klasy III,,c’’ natychmiast przystąpili do działania.

             Zaraz następnego dnia Panie : Kasia Gawlik i Ania Wolny przyszły do wychowawcy klasy z gotową propozycją dotyczącą ,, przygotowania drobiazgów ‘’przez dzieci z ,,naszej klasy’’ na Wielki Finał Akcji.

Energiczne członkinie naszej Rady Klasowej Rodziców zaproponowały wykonanie przez dzieci ozdobnej broszki z masy solnej .

             Warsztaty plastyczne pod kierunkiem obu Pań odbyły się 24.10.2016r.

Nie muszę pewnie wspominać o tym , że dzieci były zachwycone i działały z wielką przyjemnością , a niektóre nawet z pasją.

Wydaje się , że nawet uczniowie , którzy ze średnim zapałem zazwyczaj wykonują artystyczne prace manualne – tym razem byli prawdziwie zainteresowani i zadowoleni.

Pani Kasia i pani Ania przyniosły ze sobą gotową masę solną oraz różnorodne foremki , kolorowe , mieniące się brokaty , piórka , zaczepki do broszek.

Podczas wykonywania prac – Panie służyły dzieciom nieustającą pomocą – podpowiedziami odnośnie pomysłów na broszki , właściwego uformowania masy solnej , w przymocowaniu zaczepek do gotowych już wytworów.

W tak sympatycznych warunkach powstały piękne kotki , gwiazdeczki , serduszka , biedronki , a nawet choinki.

              Wychowawca z tego miejsca składa ogromne podziękowanie dla wymienionych Pań za zaangażowanie i wzięcie współodpowiedzialności razem z wychowawcą klasy za przygotowanie prac dzieci na Wielki Finał Akcji Charytatywnej.

Gorące podziękowania należą się też Pani Delegat naszej Rady Klasowej Rodziców za nieustanną gotowość do podejmowania wszystkich klasowych działań.

A tu znajdziemy impresyjny zapis chwil warsztatów z udziałem naszych drogich Mam:

             Katarzyna Ptak

                                                          Wychowawca klasy III,,c’’


Archiwa